Filmy

Finn versus Phasma – jak powstała ta epicka scena?

Finn vs Phasma bts

Walka pomiędzy Finnem a Kapitan Phasmą była bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych scen z Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi od czasu, gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy jej fragment w trailerze filmu. W związku ze zbliżającą się premierą najnowszego rozdziału sagi Skywalkerów na nośnikach Blu-ray i DVD, możemy obejrzeć kulisy powstawania tej epickiej sceny w materiale wideo przygotowanym przez Vizio.

Czterominutowy klip pokazuje, ile pracy trzeba było włożyć w sprawienie, by sekwencja ta wyglądała wiarygodnie. Kiri Short, wiceprezes ds. rozwoju fabuły w Lucasfilm, wyjaśnia, że ​​ta walka była kluczowa w budowaniu charakteru Finna:

„Myślę, że zmierzenie się z osobą, która reprezentuje jego dawne życie, bardzo pasowało do postaci Finna. Poprzez konfrontację zadeklarował, że jest teraz kimś innym.”

Polska premiera Ostatniego Jedi na Blu-ray i DVD będzie miała miejsce już 23 kwietnia 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.