Filmy

Kulisy początkowej sekwencji „Ostatniego Jedi” w nowym materiale

star-wars-last-jedi-paige-tico

Do sieci trafił kolejny ekskluzywny materiał, opublikowany przez io9, ukazujący kulisy powstawania The Last Jedi. Tym razem skupia się na początkowych scenach filmu – sekwencji kosmicznej walki Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem.

Jak dobrze wiemy, w otwarciu filmu Ruch Oporu zostaje rozgromiony, a jedynych zniszczeń udaje się dokonać tylko dzięki poświęceniu Paige Tico. Ta scena to jednak więcej niż nieudany atak na flotę Najwyższego Porządku – śmierć postaci ma mocny wydźwięk i w pewnym sensie definiuje klimat całej produkcji. O tworzeniu początkowej sekwencji dowiecie się z nowego materiału zza kulis, który obejrzeć możecie tutaj.

Ostatni Jedi trafi do sprzedaży w Polsce 23 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.