Filmy

Daisy Ridley i Domhnall Gleeson o swoich oczekiwaniach względem IX Epizodu

Rey-hux

Ostatni Jedi poprowadził kontynuację sagi Star Wars w nieoczekiwanym kierunku. Według Daisy Ridley i Domhnalla Gleesona, którzy udzielili ostatnio wywiadów dla Radio Times, powinniśmy spodziewać się wielu zwrotów akcji w nadchodzącym Epizodzie IX.

Gleeson zaznaczył, że był mile zaskoczony dowiadując się, ile komediowych momentów będzie miał w The Last Jedi Generał Hux. Dodał także, że jeszcze nie wie, co będzie robił w IX części, ale ma wrażenie, że powracający reżyser J.J. Abrams wstrząśnie uniwersum w posadach, tak jak zrobił to Rian Johnson:

Ostatni Jedi był nieoczekiwany i przez to błyskotliwy. Mam wrażenie, że to, co zrobi J.J., może być równie nieoczekiwane. Nie spodziewałem się, że komediowe sceny Huxa będą wyglądały tak, jak to przedstawiono w VIII części. To mnie naprawdę zaskoczyło. Huxa poprowadzono w zupełnie inny sposób niż w poprzedniczce i myślę, że to naprawdę fajne… Nie mam pojęcia, co będzie dalej, ponieważ nie przeczytałem scenariusza. Nie wiem też, w jakim kierunku poprowadzona będzie moja postać i czy w ogóle będzie wykorzystana. Mam więc nadzieję, że jeśli będę w następnym filmie, to otrzymam jeszcze parę komediowych scen.”

Okazuje się, że Daisy Ridley także wie bardzo mało o IX Epizodzie, pomimo faktu, że gra główne skrzypce w nowej trylogii:

„Nic nie słyszałam o szczegółach Epizodu IX. Mam jednak nadzieję, że ten stan nie potrwa długo. To ciekawe, ponieważ po premierze Przebudzenia Mocy dosłownie przeszliśmy do pracy nad Ostatnim Jedi, więc nie było czasu, aby o tym myśleć. A teraz myślę sobie: „Hmm, co będę robiła przez następne sześć miesięcy?”.”

Do rozpoczęcia zdjęć dla IX Epizodu pozostało jeszcze kilka miesięcy. Możemy zatem tylko czekać na dalszy rozwój wypadków, o których na pewno Was poinformujemy.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.