Wydarzenia

„Ostatni Jedi” hojnie nagrodzony podczas Empire Awards 2018!

mark-hamill-empire-awards-2018

To było szczęśliwe rozdanie nagród dla Star Wars: The Last Jedi podczas Empire Awards 2018! Ósmy film sagi Skywalkerów zdobył nagrody w pięciu kategoriach podczas ceremonii w Camden’s Roundhouse. Ostatni Jedi został uznany za najlepszy film, Rian Johnson otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera, zaś Daisy Ridley uznano za najlepszą aktorkę. Film może pochwalić się także nagrodami w kategoriach Efekty wizualne i Kostiumy.

Bohater sagi Star Wars, Mark Hamill, również otrzymał wyróżnienie w postaci Empire’s Icon Award. Jak powiedział aktor podczas ceremonii:

„Uważam Empire za magazyn napisany przez fanów i dla fanów. Przede wszystkim opisuje to mnie i myślę, że fani zdają sobie z tego sprawę – jestem jednym z nich. Dzielę się tą nagrodą z wami wszystkimi i z moimi fanami. Bez nich na pewno by mnie tu nie było.”

Pozostaje nam wyłącznie pogratulować całej ekipie Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi zasłużonych wyróżnień!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.