Gry

Więcej szczegółów dotyczących zmian w „Battlefront II” – powróci Bespin!

BattlefrontBespin

W tę środę otrzymamy długo wyczekiwaną aktualizację gry Star Wars: Battlefront II, która wprowadzi nowy, zupełnie przemodelowany system progresji, nieopierający się o losowość, tak jak to wyglądało do tej pory. Kilka dni temu pisaliśmy o szczegółach dotyczących nadchodzącego patcha, a dziś, dzięki kanałowi BattlefrontUpdates, dostaliśmy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z nowym systemem rozwoju.

Filmik przybliżający omawianą kwestię znajdziecie poniżej (materiał w języku angielskim):

Mówiąc krótko, od teraz będziemy mieli większy wpływ na rozwój gwiezdnych kart – ich modyfikacja będzie przebiegała za pomocą punktów, zdobywanych poprzez uzyskiwane doświadczenie, a kredyty i kryształy będą służyły wyłącznie do zakupu elementów kosmetycznych.

To jednak nie wszystko! Dowiadujemy się również, że wraz ze środową aktualizacją powróci mapa z pierwszej części gry – Bespin. Będzie ona dostępna w trybach Bohaterowie vs. Złoczyńcy oraz Potyczka.

Nagranie z rozgrywką na wspomnianej mapie obejrzycie na zamieszczonym filmiku:

Prócz aktualizacji z 21 marca czeka nas jeszcze kwietniowy update, który wprowadzi do gry sporo opcji kosmetycznych. Będziemy mogli szerzej modyfikować wygląd naszych bohaterów oraz zwykłych żołnierzy. Nie znamy jeszcze dokładnej daty wypuszczenia drugiego patcha, ale gdy tylko czegoś się dowiemy, przekażemy Wam informacje na ten temat.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.