Gwiezdne Wojny - Historie

Pewna ikoniczna postać może pojawić się w „Hanie Solo”!

Han Solo official

Dziś w nocy do sieci wypłynęły nowe przecieki dotyczące spin-offu o Hanie Solo. Według doniesień źródła zbliżonego do produkcji, fani mogą spodziewać się, że w filmie pojawi się Jabba.

Jak pisze na swoich łamach The Sun, powołując się na swoje źródło z planu:

„To wielka tajemnica, ale Jabba wraca do świata Gwiezdnych Wojen. Fani dowiedzą się, dlaczego Han był mu winien tyle pieniędzy. Yoda pojawił się w The Last Jedi, a teraz Disney chce przywrócić kolejną legendarną postać.”

Porównanie Jabby do Yody w The Last Jedi wskazywałoby, że kryminalista nie odegra zbyt ważnej roli w filmie, ale przynajmniej dostaniemy wyjaśnienie zatargu Hana z gangsterem. Plotki wspominają także o Boba Fettcie, ale biorąc pod uwagę, że łowca nagród nie ma tak dużego związku z Hanem w kanonie Gwiezdnych Wojen, pojawienie się Jabby byłoby znacznie bardziej logiczne.

Ben Morris, który pracował nad efektami wizualnymi dla Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi, podzielił się z The Sun swoją wiedzą:

„Jabba byłby dobrym strzałem, ale jeśli powiem więcej, wpadnę w kłopoty.”

Nie jest to potwierdzenie informacji wprost, ale Ben Morris dysponuje prawdopodobnie największą wiedzą spośród wszystkich rozmówców, więc jego słowa warto brać pod rozwagę.

Nie byłoby niespodzianką, gdyby Jabba pojawił się w Solo – do ostatniego spin-offu, Łotra 1, także wprowadzono kilka ikonicznych postaci z Oryginalnej Trylogii i można się spodziewać, że podobny zabieg stosowany będzie w każdym nadchodzącym filmie z serii A Star Wars Story.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.