Filmy

Frank Oz o potencjalnych kolejnych występach Yody: „To musiałoby być CGI”

yoda-frank-oz-star-wars-e1462503318627

Frank Oz, odpowiedzialny za kreację postaci sędziwego Mistrza Jedi, podczas rozmowy z IGN wyjawił, że nie byłby już więcej zainteresowany odgrywaniem postaci przy pomocy kukły i że jego zdaniem Yoda powinien być przywracany na ekran już tylko w postaci komputerowego efektu.

„Wierzcie mi. To dla mnie zbyt trudne. Odbywam próby bardzo długo tylko po to, żeby nakręcić jedno zdanie. To musiałoby być CGI, tak. Musiałoby. To zbyt trudne, ponieważ w procesie uczestniczą jeszcze trzy osoby. Więc są cztery osoby i nie da się tego ogarnąć. Trzeba przećwiczyć każde pojedyncze słowo z czterema osobami.”

Gościnny występ w Ostatnim Jedi był pierwszym od czasu nagrań pierwotnej wersji Mrocznego Widma, w którego późniejszej edycji kukłę Yody zastąpiono CGI.

Na szczęście dla Oza, choć niezbyt szczęśliwie dla fanów, krążące już długo plotki o spin-offie z Yodą w roli głównej nie znalazły jeszcze żadnego potwierdzenia. Jeśli jednak taki film zacznie powstawać, nie powinniśmy liczyć już na udział kukły.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.