Seriale

Jaxxon należy do kanonu – serial „Forces of Destiny” potwierdza obecność postaci w uniwersum

Jaxxon

Poniedziałkowa porcja nowych odcinków Forces of Destiny to dobra okazja, by wrócić do przygód znanych i lubianych postaci. Jeśli jednak dokładniej się przyjrzycie, jeden z epizodów robi znacznie więcej – prawdopodobnie przywrócił do kanonu pewną poboczną postać znaną nam z Legend.

Bohater, o którym mowa, to zielony, kosmiczny (a jakże, w końcu jesteśmy w świecie Gwiezdnych Wojen) królik Jaxxon. Przez chwilę jest widoczny w tle odcinka Bounty Hunted, kiedy Leia, Chewbacca i R2-D2 idą spotkać się z Maz Kanatą.

Po dokładniejszej inspekcji jednego z początkowych kadrów możecie zobaczyć postać łudząco podobną do kosmicznego królika z lat siedemdziesiątych.

jaxxon-forces-of-destiny

Dodatkowym potwierdzeniem tych przypuszczeń może być fakt, że jakiś czas temu jeden z twórców pracujących dla Lucasfilmu napomknął, iż Jaxxon w jakiś sposób pojawi się w Nowym Kanonie.

Wszystkie poniedziałkowe odcinki animowanego serialu Forces of Destiny zobaczycie tutaj.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.