Gry

Patch 2.0 do „Star Wars: Battlefront II” już jest!

DarthMaulBattlefront2

Twórcy z DICE zaimplementowali dziś w Star Wars: Battlefront II długo wyczekiwany patch o numerze 2.0, który wprowadza do gry zupełnie nowy system rozwoju postaci. Aktualizacja wnosi także sporo zmian w kwestii balansu bohaterów oraz naprawia kilka istotnych błędów, utrudniających do tej pory rozgrywkę.

O zupełnie nowym systemie progresji pisaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów, ale gwoli przypomnienia przedstawiamy Wam jego ogólny zarys:

  • Postępy w grze będą liniowe i bardziej przewidywalne – Gwiezdne karty oraz ekwipunek będą zdobywane wyłącznie poprzez rozgrywkę, nie znajdziemy ich już w tzw. „loot boxach”. W zamian gracze zdobywać będą punkty doświadczenia za granie daną klasą, bohaterem lub statkiem w grze wieloosobowej. Zdobycie danej liczby punktów doświadczenia zapewni punkty służące do odblokowania, ulepszania i rozwijania gwiezdnych kart oraz ekwipunku.
  • Gracze zachowają wszystkie posiadane w tej chwili przedmioty – Gwiezdne karty, broń, bohaterów i statki. Uzyskane rzeczy będą nadal dostępne po pojawieniu się aktualizacji, która wpłynie jedynie na zdobywanie kolejnych przedmiotów.
  • Skrzyń z losowymi elementami nie można już zakupić – otrzymamy je poprzez codzienne logowanie się do gry, osiąganie kamieni milowych i wykonywanie wyzwań. W skrzynkach można znaleźć jedynie kredyty i przedmioty kosmetyczne pokroju zwycięskich poz i emotek.
LeiaHair
Twórcy postanowili przemodelować fryzurę Lei, aby bardziej pasowała do pierwowzoru z komiksu.

Patch wprowadza również do gry mapę z pierwszego Battlefronta – Bespin – o czym wspominaliśmy wcześniej; będzie ona dostępna w trybach Bohaterowie vs. Złoczyńcy oraz Potyczka. Pojawiła się również nowa wersja dziennej mapy na planecie Endor (dla trybu Galaktycznego Szturmu).

Poza wymienionymi powyżej zmianami otrzymaliśmy się sporo fixów oraz usprawnień rozgrywki. Niektórzy bohaterowie zostali wzmocnieni, inni nieco osłabieni, by osiągnąć lepszy balans rozgrywki.

Przypomnijmy, że to niejedyne zmiany w najbliższych tygodniach. Od początku kwietnia będziemy mogli zdobyć dodatkowe elementy kosmetyczne dla postaci za dostępne w grze kredyty i walutę premium. Udostępnione zostaną nowe stroje, dzięki którym gracze zmienią wygląd swoich bohaterów oraz żołnierzy za pomocą kredytów zdobywanych w grze lub kryształów, które można zakupić za realne pieniądze. Jeśli liczyliście na zagranie jako Zabrak, Rodianin albo Abednedo, to niebawem będzie to już możliwe. Dodatkowe elementy spełnią wyłącznie rolę kosmetyczną, nie wpłyną w żaden sposób na statystyki postaci.

Pełną listę aktualnych zmian znajdziecie o oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.