FilmyWydarzenia

John Boyega o Gwiezdnych Wojnach, byciu fanem i Epizodzie IX

John-Boyega-Finn-Wallpaper-Star-Wars-7

Podczas tegorocznego Awesome Conu odbyła się między innymi konferencja z udziałem Johna Boyegi – aktora wcielającego się od czasu Przebudzenia Mocy w byłego szturmowca Finna. Przy tej okazji Boyega podzielił się z fanami swoimi odczuciami względem Gwiezdnych Wojen i przewidywaniami odnośnie nadchodzącego IX Epizodu.

Najpierw został spytany, czy czuje presję grając Finna, czy miewa momenty zwątpienia i czy pomogło mu to w jakiś sposób sportretować postać:

„Oczywiście, presję się odczuwa przy każdej roli, ale przy Przebudzeniu Mocy tyle czasu spędziliśmy na przesłuchaniach, że rola była już praktycznie gotowa, tak że kiedy przystąpiłem do czwartego lub piątego przesłuchania, czułem, że wiem, kim jest Finn, czułem, że wiem, jak go przedstawić. Więc zanim zaczęły się zdjęcia, już wiedziałem, co będzie się działo z postacią i byłem w to naprawdę mocno zaangażowany, szczególnie, że J.J. Abrams nas prowadził, rozmawiał z nami i powtarzał. To wszystko znacznie ułatwia zmianę ze mnie w postać taką, jak Finn.”

Następnie padło pytanie, czy coś czyni go szczególnym, jeśli chodzi o interakcje z fanami:

„O tak! Przede wszystkim fakt, że nie udaję, że lubię Gwiezdne Wojny. Były częścią mojego życia bardzo długo, uwielbiam wdawać się w dyskusje z fanami, kiedy ich spotykam i to chyba naprawdę się podoba. Dorastałem z The Force Unleashed, czytałem książki z Expanded Universe [obecnie Legendy – przyp. red.], robiłem to wszystko i teraz mogę z nimi o tym wszystkim rozmawiać także jako fan!”

Później aktor przyznał, że w ogóle bardzo lubił gry z uniwersum – grał w obie części The Force UnleashedBattlefronta. Było dla niego niesamowitym doświadczeniem zagrać w nową odsłonę gry, gdzie jedna z grywalnych postaci to właśnie odgrywany przez niego Finn.

Na koniec John Boyega wspomniał jeszcze o nadchodzącym IX Epizodzie sagi:

„Teraz, w lipcu, wrócę na plan, żeby kręcić Epizod IX. Już oficjalnie wysłali nam informacje, aby zacząć się przygotowywać. Będę musiał sobie przed tym zrobić przerwę, bo sądzę, że Epizod IX, nieważne, w jakim dokładnie kierunku pójdzie historia, której swoją drogą jeszcze nie znam, pójdzie na całość, jeśli chodzi o wojnę, więc będę musiał zrobić wszystko, co w mojej mocy i solidnie się przygotować.”

Dziewiątą część sagi Gwiezdnych Wojen zobaczymy w kinach już w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.