Filmy

Ujawniono rysunki koncepcyjne kluczowych scen „Ostatniego Jedi”

TheLastJediConceptArt

Wraz ze zbliżającą się premierą domowego wydania Star Wars: The Last Jedi, fani otrzymują coraz więcej możliwości zajrzenia za kulisy powstawania filmu. Portal io9 opublikował kilka nieukazywanych jeszcze grafik koncepcyjnych, których nie znajdziemy nawet w książce The Art of The Last Jedi, ponieważ przedstawiają sceny uznane swego czasu za zbyt duże spoilery (książka trafiła na półki sklepowe w USA w dniu premiery filmu). Teraz możemy przyjrzeć się niektórym koncepcjom artystów pokroju Keva Jenkinsa i Setha Engstroma, stworzone na potrzeby scen, takich jak ofiara Holdo, konfrontacja Luke’a z Kylo na Crait oraz rozmowa Yody i Luke’a.

Wszystkie rysunki znajdziecie poniżej:

Premiera polskiej edycji Ostatniego Jedi już 23 kwietnia 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.