Filmy

Mark Hamill chciałby, aby Luke był przerażającym Duchem Mocy w Epizodzie IX

mark-hamill-a-star-wars-force-ghost

Choć jeszcze nic nie wiadomo na pewno, fani podejrzewają, że Luke Skywalker pojawi się w Epizodzie IX jako Duch Mocy. Tego chce też Mark Hamill, odtwórca roli postaci, choć i on nie ma na ten temat żadnych informacji.

W wywiadzie dla Radio Times aktor podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec potencjalnie czekającej go roli:

„Cóż, pomyślałem sobie, że jeśli jest Duchem Mocy, to bardzo chciałbym, aby został wykorzystany w zupełnie nowy sposób. Skupmy się na słowie duch! To sugeruje przerażające zjawisko. A nawet… Nawet, gdyby pojawił się w innej formie, to byłoby zabawne… Nie chcę mówić zbyt dużo. Mam parę pomysłów; większość z nich jest tak koszmarna, że i tak nawet się nad nimi nie pochylą! Ale, jak mówiłem, nawet nie wiem, czy w ogóle wracam.”

Jak na razie nowa trylogia Gwiezdnych Wojen trochę już zdążyła namieszać w oryginalnym postrzeganiu Mocy, więc jakim problemem byłoby ukazanie ducha Luke’a w trochę inny sposób?

Oczywiście wszystko zależy od planów na IX Epizod, które mogą znacząco różnić się od oczekiwań naszych, czy nawet Hamilla. Warto jednak dodać, że nawet, jeśli nie padnie żadna informacja o udziale aktora w kolejnej części sagi, wciąż nie przekreśli to szansy na jego występ – przypomnijmy sobie Yodę w The Last Jedi i to, jak jego udział był trzymany w sekrecie aż do premiery filmu.

Zdjęcia do Epizodu IX ruszą w lipcu tego roku, premiera zaplanowana jest na grudzień 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.