Filmy

Mark Hamill nie jest w stanie obejrzeć pożegnania Luke’a z Leią

mark-hamill-et

Ostatnim Jedi Luke Skywalker i Leia Organa spotykają się w jednej scenie i jest to ostatni raz, gdy mają szansę się zobaczyć. W rozmowie z Ash Crossan ETMark Hamill, odtwórca roli Luke’a, wyjawił między innymi, że nie jest w stanie obejrzeć tej sceny.

Luke i Leia spotkali się na ekranie po raz pierwszy od czasu Powrotu Jedi i było to ich ostatnie spotkanie w całej sadze – Carrie Fisher, wcielająca się w Leię, zmarła w grudniu 2016 roku. Okazuje się, że scena nie była zaplanowana dokładnie tak, jak widzieliśmy ją w kinie, ponieważ Hamill zaimprowizował pocałowanie Lei w czoło:

„Nie było tak, że tak sobie postanowiłem i spytałem: „Mogę to zrobić?”. Nie wiem, czy to kiedyś powtarzaliśmy, ale po prostu się stało. Stałem nad nią i oni nie byli na to przygotowani. Ale powiedzieli: „Nie, zrób to jeszcze raz.” I zrobiliśmy drugie ujęcie. Jak mówiłem, to było po prostu spontaniczne.”

Aktor zdradził, że scena niesie ze sobą dla niego zbyt duży ładunek emocjonalny – w końcu Luke żegna się ze swoją siostrą, a sam Hamill niedługo po nakręceniu tej sceny pożegnał się z Carrie Fisher:

„Nie jestem w stanie obejrzeć tej sceny. Po prostu, rozumiesz, wytrąca mnie całkowicie z równowagi. Przejdę przez to, ale zawsze będzie mi jej [Carrie Fisher – przyp. red.] brakować, jest niezastąpiona.”

Pełną rozmowę możecie obejrzeć tutaj.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.