Gwiezdne Wojny - Historie

Phil Lord i Chris Miller zostaną uwzględnieni jako producenci wykonawczy „Hana Solo”

PhilLordChrisMiller-2015Headshot-1536x864-188041748199

Po zastąpieniu Chrisa Millera Phila Lorda przez Rona Howarda na stołku reżyserskim Solo: A Star Wars Story, nie było pewności, jak udział dwóch pierwszych panów zostanie zaznaczony – wydawało się logiczne, żeby to jednak Howard jako jedyny został podpisany jako reżyser filmu, kiedy doszły nas wieści, jak dużą część filmu faktycznie nakręcił od zera. Dziś już wiemy, że nazwiska Lorda Millera przeczytamy przy funkcjach producentów wykonawczych.

Potwierdził to Chris Miller, mówiąc Variety:

„Byliśmy naprawdę dumni z wielu rzeczy, które wprowadziliśmy do filmu. W związku z różnicami w wizji, zdecydowaliśmy się przystać na wpisanie nas jako producentów wykonawczych.”

Howard przejął reżyserię nad filmem w czerwcu zeszłego roku. Miller Lord po odsunięciu od prac nad filmem życzą całej pozostałej załodze powodzenia.

Solo trafi do polskich kin 25 maja.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.