Gry

„Radykalnie odmienne” tryby gry trafią niebawem do „Star Wars: Battlefront II”

battlefront-II-new-modes

Po niedawnej aktualizacji opatrzonej numerem 2.0, która wprowadziła spore zmiany w systemie rozwoju postaci w Star Wars: Battlefront II, twórcy gry zapowiadają kolejne duże nowości, jakie niebawem trafią do gry.

Jak podaje kanał Star Wars HQ, powołując się na informacje uzyskane od ekipy deweloperskiej z DICE, niedługo doczekamy się implementacji nowych, „radykalnie odmiennych” trybów rozgrywki. Twórcy nie byli w tej kwestii zbyt wylewni, ale potwierdzili, że wsłuchują się w głosy graczy liczących m.in. na powrót trybu Supremacji z pierwszej części Battlefronta. Jednocześnie przedstawiciele firmy dodają, że nie chcą wyłącznie kopiować pomysłów z poprzedniczki i w tym samym czasie opracowują tryby mające być czymś zupełnie nowym dla serii.

Materiał wideo na ten temat znajdziecie poniżej:

W nadchodzących tygodniach czeka nas jeszcze pokaźna liczba innych zmian, jak chociażby dodanie do gry kosmetycznych modyfikacji dla bohaterów i żołnierzy, które od tej pory będą jedyną formą mikrotransakcji w produkcji od EA (niewpływającą w żaden sposób na statystyki postaci, a więc niedającą żadnej przewagi). Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w naszym poprzednim artykule.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.