Gry

Nowy patch do „Star Wars: Battlefront II” wprowadza skórkę dla oficera Rebelii!

RodianOfficerSkin

Od publikacji patcha oznaczonego numerem 2.0 minęło zaledwie 5 dni, a twórcy Battlefront II bez zapowiedzi wypuścili dziś kolejny!

Nie jest on tak duży, jak poprzedni i skupia się głównie na poprawie mniej lub bardziej irytujących błędów, takich jak zbyt wolny bieg bohaterów oraz jednostek specjalnych, czarny ekran podczas używania pojazdów, czy zawieszanie się gry w trakcie przechodzenia do menu głównego.

To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ wraz z patchem 2.01 otrzymaliśmy pierwszą w grze skórkę dla żołnierza – Rodiańskiego oficera Rebelii! Skin można odblokować poprzez wykonanie wyzwania, na którego ukończenie mamy 3 dni.

Po szczegóły dotyczące aktualizacji odsyłamy Was na oficjalne forum gry.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.