Gwiezdne Wojny - Historie

Poznaliśmy nowe szczegóły fabuły „Hana Solo” – więcej powiązań z Legendami

SOLO - A Star Wars Story TRAIN HEIST Cover Ultra Hi Resolution

Pomimo rozpoczęcia prasowego tournée związanego z promocją Hana Solo, nadal nie wiemy o filmie zbyt wiele. Rąbka tajemnicy uchylono jednak dziś w nocy, ponieważ poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących wątku fabularnego, a to za sprawą jedynego wiarygodnego źródła informacji (poza samym Lucasfilmem) – opakowań zabawek oraz opisów książek inspirowanych spin-offem. Okazuje się, że Nowy Kanon ponownie będzie nawiązywał do pewnych faktów z Legend.

Książka dla dzieci pod tytułem Train Heist, odnaleziona przez fanów na stronie Amazon, ukazuje Chewbaccę i Hana Solo jadących pociągiem znanym jako Conveyex. Opis książki skupia się na śnieżnej planecie, na której nastąpi znany z trailera napad na pociąg:

„Han Solo i Chewbacca muszą połączyć siły w śmiałym porwaniu pociągu na planecie Vandor!”

Vandor-3 pojawił się w serii powieści Jedi Apprentice, opisujących przygody Qui-Gon Jinna i Obi-Wana Kenobiego przed wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: Mrocznego Widma. Później znajdowały się tam poligony treningowe dla armii Republiki, która trenowała na planecie wojska klonów przed wojną z Separatystami.

Fani dowiedzieli się również nieco więcej o czarnym charakterze imieniem Enfys Nest, tym razem za sprawą zestawu figurek Force Link 2.0, który ujawnia, że ​​będzie on liderem gangu Cloud Riders. Nazwa ta jest kolejnym zapożyczeniem z Legend, a konkretniej z komiksów Marvela.

Okazuje się, że postać Qi’Ry (granej przez Emilię Clarke) również może mieć coś wspólnego z ową bandą. Opakowanie figurki o nazwie „Qi’Ra (Corellia)” wskazuje na powiązanie z Enfysem Nestem i jego ludźmi.

„W wieku 18 lat, młoda Qi’Ra jest już wplątana w przestępczy półświatek, pracując dla gangu na Korelii.”

W tym momencie naszym głównym źródłem wiedzy o filmie są niemal wyłącznie powiązane materiały, podobne do tych, które opisaliśmy powyżej. Lucasfilm zazdrośnie strzeże swoich sekretów przed premierą Solo, co zmusza fanów do szukania w innych miejscach. Więcej dowiemy się już niebawem, gdy Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w kinach, czyli 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.