Saga Star Wars

Mamy dla Was szczegóły polskiego wydania „Ostatniego Jedi”!

TheLastJedi

Dzięki uprzejmości polskiego wydawcy filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, spółki Galapagos, możemy dziś przedstawić Wam szczegóły polskiego wydania produkcji reżyserii Riana Johnsona na Blu-ray, Blu-ray 3D i DVD! Zajrzyjcie do rozwinięcia newsa, by poznać szczegóły.


Scenarzysta i reżyser Rian Johnson zabiera fanów za kulisy scen, ujawnia tajemnice produkcji, nigdy wcześniej niepokazywane materiały i sceny niewykorzystane.

Premiera na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 23 kwietnia.

Produkcja Lucasfilm Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” – kolejna przepełniona akcją część sagi „Gwiezdnych wojen” – zyskała uznanie krytyków oraz 1. miejsce na liście najbardziej dochodowych produkcji 2017 roku. W tym zachwycającym wizualnie filmie powracają znani bohaterowie – Luke Skywalker, księżniczka Leia, Chewbacca, Yoda, R2-D2 i C-3PO oraz zostają przedstawione dalsze losy nowych postaci – Rey, Finna, Poe i Kylo Rena. Film dostępny będzie na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD od 23 kwietnia.

Reżyser Rian Johnson zabiera fanów w intymną podróż ukazującą proces powstawania filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w pełnometrażowym dokumencie. Wyjaśnia w nim unikatową interpretację Mocy, opisuje żmudny proces kreacji postaci Snoke’a oraz odkrywa kulisy powstania przepełnionych akcją scen z filmu, takich jak epicka bitwa w kosmosie oraz finałowa konfrontacja. Rian Johnson przedstawia również dwie ekskluzywne sceny z udziałem Andy’ego Serkisa jako Snoke’a przed zastosowaniem efektów specjalnych oraz czternaście nigdy wcześniej niepokazywanych, niewykorzystanych scen, ze swoim komentarzem.

Dodatki specjalne:

 • Reżyser i Jedi – Wybierz się w intymną podróż ze scenarzystą i reżyserem Rianem Johnsonem, aby odkryć kulisy scen i doświadczyć, jak wygląda dowodzenie globalnym przedsięwzięciem i fenomenem kulturowym.
 • Równowaga Mocy – Odkryj mitologię Mocy i dowiedz się, dlaczego Rian Johnson postanowił zinterpretować ją w tak unikatowy sposób.
 • Kulisy tworzenia scen:
  Rozpalanie iskry: Kosmiczna bitwa – Przyjrzyj się tworzeniu epickich scen walki w kosmosie od doboru dźwięków wzmacniających akcję, poprzez efekty specjalne, aż do poznania osób, które były za to odpowiedzialne.
  Snoke – filmowcy wyjaśniają złożony proces tworzenia złowrogiego czarnego charakteru.
  Ostateczna rozgrywka na Crait – Poznaj szczegóły powstawania niezwykłego świata przedstawionego w finałowej konfrontacji, w tym wzajemne oddziaływanie pomiędzy realnymi lokalizacjami i efektami specjalnymi, tworzenie na nowo maszyn kroczących, projektowanie kryształowych lisów i wiele więcej!
 • Andy Serkis na żywo! – Scenarzysta i reżyser Rian Johnson prezentuje dwie ekskluzywne sekwencje z filmu przedstawiające Andy’ego Serkisa w trakcie pracy na planie przed wizualną obróbką zamieniającą go w Snoke’a.
 • Sceny niewykorzystane – Ze wstępem i opcjonalnym komentarzem reżysera i scenarzysty Riana Johnsona.

Ceny wydań prezentują się następująco (Uwaga! Są to ceny przybliżone, które mogą się nieznacznie różnić, w zależności od tego, w jakim sklepie dokonacie zakupu):

 • DVD – 39,99 PLN
 • Blu-ray – 99,99 PLN
 • Blu-ray 3D – 119,99 PLN

Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.