Gwiezdne Wojny - Historie

Zakończono nagrywanie muzyki do „Solo”!

solo-a-star-wars-story-japanese-coverposter

Nie tak dawno temu poinformowaliśmy Was, że w studio na Abbey Road rozpoczęto nagrywanie muzyki do najbliższej gwiezdnowojennej produkcji. Dzisiaj z radością możemy donieść, że nagrywanie już zakończono.Wiadomość przekazał za pośrednictwem Facebooka John Powell – kompozytor odpowiedzialny za muzykę do filmu.

„Sam koniec nagrywania do Solo: A Star Wars Story!”

Tego samego dnia reżyser filmu, Ron Howard, podzielił się krótkim nagraniem, które podpisał jako ostatni dzień nagrywania.

„Ostatni dzień nagrywania muzyki do Solo z Johnem Powellem. Warte zapamiętania z wielu powodów.”

Warto przy okazji wspomnieć o wrażeniach Rona Howarda względem muzyki Powella, którymi podzielił się kilka dni temu.

„John Powell dostarcza nam naprawdę mocny i fajny soundtrack. Bycie świadkiem, jak to przychodzi na świat jest niezwykle satysfakcjonujące.”

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak zaufanie Howardowi i czekanie na możliwość usłyszenia ścieżki dźwiękowej Solo w kinie – a do tego czasu już nie tak daleko, bo premiera 25 maja!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.