Filmy

Rey i Finn mają już nie być rozdzieleni w Epizodzie IX

rey-and-finn

Jeśli wierzyć doniesieniom The Resistance Broadcast, podczas trwającego właśnie Awesome Conu John Boyega – odtwórca roli byłego szturmowca Finna w Przebudzeniu MocyOstatnim Jedi i nadchodzącym Epizodzie IX – zdaje się sugerować, że Rey i Finn nie będą już rozdzielani i będą występować na ekranie razem.

„John Boyega zdradził, że Daisy [Ridley – przyp. red.] wysłała mu wiadomość o treści: „O mój Boże, znowu jesteśmy razem.” Sugeruje to, że Daisy przeczytała już scenariusz Epizodu IX.”

Powtórne połączenie dwóch postaci może wyjść nowej części sagi chyba tylko na dobre – para aktorów naprawdę dobrze się dogaduje, a to zawsze ma wpływ na ich grę na planie. Zwłaszcza, że Ridley swego czasu przyznała nawet, iż początkowo trochę stresowała ją perspektywa przebywania na planie The Last Jedi bez Boyegi u boku.

Aby okazało się o prawdą, aktorka wcielająca się w Rey musiałaby oczywiście już otrzymać i przeczytać przynajmniej część scenariusza autorstwa J.J. Abramsa Chrisa Terrio – a to akurat jest możliwe, ponieważ już jakiś czas temu Abrams mówił, że scenariusz jest gotowy. Zresztą, dlaczego w ogóle mielibyśmy nie wierzyć kolejno Daisy RidleyJohnowi Boyedze oraz The Resistance Broadcast?

Epizod IX trafi do kin 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.