Książki i komiksy

Jaxxon pojawi się w nowym komiksie

jaxxon-star-wars-adventures-annual-2018.jpg

To już pewne, właśnie zyskaliśmy stuprocentową pewność – kosmiczny królik jest częścią Nowego Kanonu świata Gwiezdnych Wojen i w najbliższą środę pojawi się na kartach komiksu Star Wars Adventures Annual 2018.

Istnienie Jaxxona potwierdził Michael Siglain – dyrektor kreatywny Lucasfilm Publishing – wstawiając na swój profil na Twitterze kadr z mającego zadebiutować niedługo komiksu.

Choć królikowi już wcześniej zdarzało się pojawiać na chwilę – fani zauważyli go na przykład w jednym z odcinków serialu animowanego Forces of Destiny – jest to pierwszy raz, gdy zostaje wprost pokazany i nazwany swoim imieniem.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.