Gwiezdne Wojny - Historie

Lepsze spojrzenie na postacie z „Solo” dzięki kartom Topps!

ToppsSolo1

Raptem parę godzin temu pisaliśmy o nowej reklamie Hana Solo, dzięki której poznaliśmy kilka obcych ras mających pojawić się w spin-offie, a teraz możemy jeszcze dokładniej przyjrzeć się bohaterom oraz pobocznym postaciom z filmu za sprawą ujawnionych w sieci kart Topps.

Zdjęcia kart opublikował na swoim instagramowym profilu serwis MakingStarWars.net. W większość widzimy postacie, które już wcześniej przewijały się w oficjalnych materiałach (Hana Solo, Qi’Rę, Chewbaccę, etc.), ale po raz pierwszy ujawniony został filmowy wygląd niejakiego Molocha (czarny charakter), imperialnych Mudtrooperów z planety Mimban i kilku niewidzianych wcześniej obcych.

Wszystkie fotografie znajdziecie poniżej:

Premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.