Gwiezdne Wojny - Historie

Nowi obcy z „Hana Solo” ujawnieni dzięki reklamie sieci Denny’s!

HanSoloReklamaDennys

Collider ujawnił ekskluzywną reklamę amerykańskiej sieci restauracji Denny’s, która powiązana jest z filmem Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie! W materiale wideo pojawia się Chewbacca, sporo nowych przedstawicieli obcych ras, a także gra w Sabacca, odbywająca się pomiędzy dwoma chłopcami przebranymi za Hana i Lando.

Kampania jest odpowiedzią Disneya na akcję charytatywną „No Kid Hungry”, a wpływy z gry karcianej związanej z premierą filmu trafią na cele charytatywne.

Wideo dostępne poniżej:

Jak pisze o reklamie Collider:

„W Collider cieszymy się z debiutu nowej, ekskluzywnej reklamy sieci Denny’s, związanej z nadchodzącą premierą filmu Solo: A Star Wars Story, w której występuje mnóstwo nowych stworzeń z Gwiezdnych Wojen i słynny Chewbacca. Reklama jest częścią kampanii promocyjnej Disneya, zaś odwiedzając restauracje Denny’s fani będą mogli zbierać karty z postaciami z filmu, a także wypróbować nowe menu inspirowane spin-offem. Wpływy z każdego zakupu pakietu kart będą przeznaczone na cele charytatywne akcji No Kid Hungry.”

Premiera Hana Solo już 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.