Seriale

Tiya Sircar zainteresowana użyczeniem głosu Sabine Wren w kolejnych serialach ze świata Star Wars

Tiya

Choć od finału animowanej serii Star Wars: Rebelianci minęło już trochę czasu, fani wciąż zastanawiają się nad losami wielu występujących tam bohaterów. Gdy historia załogi Ducha dobiegła końca, w głowach widzów (i nie tylko) zaczęły pojawiać się pomysły na kolejne potencjalne przygody, które tym razem skupiłyby się na Sabine Wren, Ahsoce Tano i ich poszukiwaniach zaginionego Ezry Bridgera.

Aktorka użyczająca głosu Sabine Wren, Tiya Sircar, chciałaby poznać dalszy ciąg przygód swojej bohaterki i chętnie podłożyłaby jej głos w nowym serialu. Biorąc udział w Ask Me Anything na Reddicie, Sircar ujawniła, że po finale Rebeliantów nadal chciałaby być częścią uniwersum Gwiezdnych Wojen:

„Byłam tak zaintrygowana tym zakończeniem! Nie mam pojęcia, co czeka teraz Sabine, ale bardzo by mi się podobało, gdybyśmy zobaczyli ją i Ahsokę wyruszające, by odnaleźć Ezrę. Czy nie byłoby fajnie dostać serial z dwiema świetnymi wojowniczkami, biorącymi udział w misji odnalezienia i uratowania przyjaciela?!”

Młodą Mandaloriankę po raz ostatni widzimy na Lothal, gdy po zakończeniu wojny wyrusza wraz z Ahsoką na wspomniane poszukiwania Ezry Bridgera, o czym mówi w swoistym epilogu.

Choć wiemy, że nowy serial animowany, nad którym ponownie pracuje ekipa Dave’a Filoniego, faktycznie powstaje, to nie mamy pojęcia, na czym będzie opierała się jego fabuła. Pomysł z osadzeniem w rolach głównych bohaterek Sabine i Ahsoki wydaje się całkiem sensowny i – co ważniejsze – dość prawdopodobny.

Czas pokaże, co nowego przedstawią nam twórcy Rebeliantów.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.