Filmy

Mark Hamill nie miałby nic przeciwko odmłodzeniu Luke’a Skywalkera

luke-old-young

W ciągu ostatnich paru lat kwestia odmładzania lub nawet „przywracania do życia” aktorów przy pomocy efektów specjalnych stała się naprawdę częstym i poważnym tematem dyskusji. W końcu i Mark Hamill – odtwórca roli Luke’a Skywalkera w sadze Gwiezdnych Wojen  zdecydował się wyrazić swoje zdanie na temat tego zjawiska w wywiadzie dla Radio Times.

Jak się okazuje, aktor jest otwarty na odmładzanie jego twarzy, czy nawet używanie jej po jego śmierci:

„Już nawet mówiłem mojej rodzinie: „Jestem całkowicie na tak!”. Bo to oczywiście tylko kwestia przyzwoitości – jestem pewien, że musieli uzyskać zgodę na wykorzystanie Cushinga.”

Hamill przy okazji podzielił się swoją opinią na temat ewentualnego zastąpienia go młodszym aktorem, aby pokazać ponownie młodego Luke’a Skywalkera lub nawet jeszcze młodszego, niż mieliśmy okazję widzieć dotychczas – niektórzy od dawna doszukują się podobieństwa do młodego Marka Hamilla Sebastiana Stana, a sam Hamill powiedział swego czasu, że uważałby za dobry wybór na Skywalkera w latach dziecięcych Jacoba Tremblaya.

„Pytają mnie też: „Który młody aktor mógłby cię zastąpić?” Nie ma tutaj ograniczeń. A ja jestem pewien, że będą to wszystko kontynuować jeszcze długo po tym, jak odejdę.”

Aktor jest przychylny zatem zarówno przywracaniu jego twarzy na potrzeby produkcji filmów za pomocą efektów komputerowych, jak i zwykłemu zastąpieniu go młodszym aktorem w tej samej roli – tak jak Harrisona Forda do spin-offu o Hanie Solo zastąpiono Aldenem Ehrenreichem. Czy to dobry pomysł i czy jego zgoda na wykorzystanie wizerunku kiedykolwiek się przyda? Cóż, wszystko jeszcze się okaże…


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.