Wydarzenia

W czterech miastach Polski odbędzie się seans „Nowej Nadziei” z muzyką na żywo

NowaNadziejaKoncert

9 października w Krakowie na TAURON Arenie, 10 października we Wrocławiu na Hali Stulecia, 12 października w Gdańsku na ERGO Arenie oraz 13 października w warszawskiej Hali Torwar odbędą się seanse IV Epizodu Gwiezdnych WojenNowej Nadziei – któremu towarzyszyć będzie muzyka grana na żywo przez orkiestrę.

Organizatorem przedsięwzięć jest JVS Group PL – Just view the show, która w związku z tym utworzyła także specjalne wydarzenia na Facebooku, gdzie zawarte są wszelkie szczegóły imprezy (linki dostępne w hiperłączach powyżej).

Opis przykładowego koncertu połączonego z seansem filmu znajdziecie poniżej:

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Kto nie zna początku tego kultowego filmu, który na zawsze zmienił oblicze popkultury?
➡️Zachwyć się orkiestrą symfoniczną, wykonującą całą ścieżkę dźwiękową do filmu
➡️ Posłuchaj wielokrotnie nagradzanego soundtracku Johna Williamsa, zawierającego takie utwory jak „Marsz Imperialny”, które wybrzmią na nowo w halach koncertowych
➡️ Obejrzyj film z innej perspektywy – będzie on wyświetlany na ogromnym ekranie o wymiarach 20×18 metrów
➡️ Poczuj nostalgię i obejrzyj film na nowo, w zremasterowanej wersji
➡️ Przeżyj moc atrakcji i konkursów towarzyszących koncertom!
➡️ Koncert odbędzie się w COS Torwar w Warszawie

Niech Moc będzie z Wami! Do zobaczenia na koncercie!
Przedsprzedaż biletów rusza 10.04.2018 o godzinie 10:00!

Ze swojej strony możemy z czystym sumieniem polecić tego typu rozrywkę, gdyż sami braliśmy udział w podobnym seansie filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny (do którego partyturę również skomponował John Williams). Oglądanie dzieła filmowego z muzyką na żywo w tle jest przeżyciem wartym poświęconego czasu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.