Gwiezdne Wojny - HistorieWydarzenia

„Solo” zadebiutuje na festiwalu w Cannes

solo-cannes.jpg

Premiera Solo: A Star Wars Story planowana jest na 25 maja tego roku. Jak się jednak okazuje, film będzie można zobaczyć nieco wcześniej, bo już 15 maja na festiwalu filmowym w Cannes.

Jak informuje portal Deadline, na osiemdziesiątym już Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes puszczana będzie trzecia w historii festiwalu gwiezdnowojenna produkcja – wcześniej można było tam zobaczyć Atak Klonów Zemstę Sithów odpowiednio w 2002 i 2005 roku, a w tym roku ukazany zostanie właśnie nadchodzący spin-off z Hanem Solo w roli głównej.

Solo: A Star Wars Story będzie wyświetlany oczywiście poza konkursem – będzie po prostu jednym ze zwykłych filmów, których seanse odbywają się w trakcie wielkiego festiwalu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.