Gwiezdne Wojny - Historie

Lepsze spojrzenie i nowe informacje na temat postaci z „Hana Solo”

moloch-solo-a-star-wars-story.jpg

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że dzięki serii kart kolekcjonerskich poznaliśmy lepiej wygląd bohaterów pojawiających się w Solo: A Star Wars Story. Dziś przedstawiamy Wam opis kolejnego antagonisty – Molocha – oraz spojrzenie na kilka innych postaci, również pochodzące z serii kart do kolekcjonowania (tej samej, dzięki której poznaliśmy kilka faktów na temat Enfys Nest).

„Moloch czerpie przyjemność z utwierdzania swojego autorytetu wśród drugorzędnych złodziei w swoim gangu. Jak wszystkie białe robaki, Moloch jest bardzo wrażliwy na naturalne światło i musi nosić specjalny sprzęt, kiedy opuszcza swoją ciemną norę.”

Poza niezbyt pochlebnym dla postaci opisem, ujawnione zostało także zdjęcie, dające jeszcze lepszy obraz antybohatera.

Poza Molochem francuskie karty oferują nam spojrzenie na inne postacie, takie jak Han, Chewbacca, Lando, imperialni Mudtrooperzy, czy wspominana już wcześniej Enfys Nest.

Solo trafi do polskich kin już 25 maja.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.