Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe, interesujące szczegóły dotyczące postaci Enfys Nest oraz potencjalnych sequeli „Hana Solo”!

enfys nest

Pojawiły się nowe szczegóły na temat postaci z filmu Han Solo, znanej jako Enfys Nest. Poznaliśmy płeć czarnego charakteru oraz jego (tudzież jej) potencjalną przyszłość w kolejnych produkcjach ze świata Star Wars.

Informacje na ten temat opublikował serwis SWNN.com, powołując się na źródło z planu filmowego. Enfys Nest ma rzekomo podążyć śladami Kapitan Phasmy, ponieważ będzie kolejnym złoczyńcą płci żeńskiej, w dodatku noszącym hełm.

Jak pisze informator serwisu:

„Enfys Nest to kobieta. Nie jest to duża rola, ale jest ważna. Ona (aktorka) ściśle współpracowała z Woodym Harrelsonem (Tobias Beckett). Podpisała kontrakty na dwa kolejne filmy, prawdopodobnie sequele Solo.”

Pomysł na sequele Solo pojawił się ponoć jeszcze w czasie, gdy nad spin-offem pracowali Lord i Miller, na wypadek, gdyby film okazał się sukcesem i zdobył popularność. Było to jeszcze przed problemami z produkcją, ale może to wyjaśniać przedłużony kontrakt dla aktorki wcielającej się w Enfys.

Wygląda na to, że podane informacje o płci mogą być trafne, ponieważ opis sugerujący, że jest kobietą pojawił się na francuskiej serii kart kolekcjonerskich inspirowanych spin-offem:

„Enfys Nest, niezwykle niebezpieczna maruderka, która szybko wykuła niesławną reputację dla siebie i swojej bandy piratów – Cloud Riders.”

Prawdopodobnie najważniejszą kwestią jest rola Nest w całej historii. Pomimo jej imponującego wyglądu, plotki twierdzą, że nie jest głównym antagonistą filmu. Jest tylko złoczyńcą ważnym dla pewnego fragmentu, podobnie jak Jabba w Powrocie Jedi był istotny jedynie przez pierwsze trzydzieści minut. Z przesłanek można wywnioskować, że wszystkie sceny z jej udziałem rozgrywają się na tej samej planecie, której część charakteryzuje się ciepłym, pustynnym klimatem, a druga to głównie ośnieżone góry.

Choć poszlaki wydają się wiarygodne, powinniśmy pamiętać, że wszelkie powyższe informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Disney ani Lucasfilm. Do tego czasu musimy traktować je z przymrużeniem oka.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.