Gwiezdne Wojny - Historie

Mamy nowy zwiastun „Hana Solo”!

SoloTrailer

Jeśli razem z nami oczekiwaliście na nocny debiut drugiego zwiastuna Hana Solo, to odłożenie snu na później zdecydowanie się opłaciło. Właśnie dostaliśmy kawał soczystego i pełnego akcji trailera spin-offu o słynnym szmuglerze!

Odsyłamy Was do materiału wideo poniżej:

Opublikowany trailer zawiera sporą ilość zupełnie nowych scen, które rzucają nieco światła na wątek fabularny filmu, ale równie dobrze mogą stanowić zmyłkę, ukazując obok siebie sekwencje, które wcale nie muszą mieć ze sobą czegokolwiek wspólnego (taka praktyka Lucasfilmu przy sklejaniu materiałów promocyjnych jest nam znana nie od dziś).

Przy okazji warto wspomnieć o nowym plakacie, który opublikowano chwilę po wypuszczeniu zwiastuna. Znajdziecie go tutaj:

FB_IMG_1523236059952

Czujecie się bardziej podekscytowani filmem po tym, co mogliście właśnie obejrzeć? A może Wasze oczekiwania nie zostały spełnione? Dajcie znać w komentarzach!

Premiera Solo: A Star Wars Story już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.