Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich o swoich odczuciach względem „Hana Solo”

AldenEhrenreichSoloTrailer

Fani w końcu mogli dobrze przyjrzeć się bohaterom i wielu scenom z filmu o młodym Hanie Solo dzięki nowemu zwiastunowi, który pojawił się w nocy z niedzieli na poniedziałek. W związku z publikacją trailera ukazał się krótki wywiad dla portalu Kinowetter, w którym aktor Alden Ehrenreich (Han Solo) opowiedział o tym, dlaczego jest podekscytowany spin-offem, porównując go do biografii bohatera.

„Myślę, że ten film jest wspaniałą opowieścią przygodową i świetną historią, będącą czymś w rodzaju biografii fikcyjnej postaci. Oglądamy go i cieszymy się całą akcją, która tam się dzieje, ale jednocześnie koncentrujemy się na bohaterze i sposobie, w jaki się on zmienia. Sądzę, że nie jest to typowe dla tego rodzaju produkcji.”

Chociaż film jest opisywany jako „historia pochodzenia Hana Solo”, trailer sprawia wrażenie, że produkcja opowiada o co najmniej kilku najpopularniejszych postaciach z Gwiezdnych Wojen. Wypowiedź Aldena, która zwraca uwagę na jego biograficzny charakter, to w pewnym sensie powrót do pierwotnego punktu odniesienia.

Biorąc pod uwagę, jak kultową postacią jest dla fanów Solo oraz jak rola Harrison Forda wrosła w świadomość społeczności, Ehrenreich ma poprzeczkę podniesioną naprawdę wysoko. Być może traktowanie nowego filmu jako biografii jest właściwym podejściem i wyrazem szacunku dla tej legendarnej postaci.

Premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.