Gwiezdne Wojny - Historie

Prawdopodobnie wiemy, skąd Han ma złote kości

qi'ra-han-gold-dice

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie może ujawnić, skąd słynny szmugler ma swoje złote kości, które trzymał w Sokole Millennium i które z pewnością kojarzycie między innymi dzięki Ostatniemu Jedi. Choć już wcześniej były one widoczne w zwiastunie filmu, teraz zyskaliśmy wskazówkę, że wcześniej mogły one należeć do Qi’Ry, w którą wciela się Emilia Clarke.

Pokazuje to promocyjna grafika, na której wspomniana bohaterka trzyma w ręku właśnie wspomniane złote kości do gry w Sabacca:

To pozwala przypuszczać, że kości mają dla Hana nie tylko ogromne znaczenie ze względu na zwycięską partię z Landem, podczas której pomogły wygrać od niego najszybszą kupę złomu w galaktyce, ale stanowią także wielką wartość sentymentalną – razem z Qi’Rą dorastał na Korelii, w związku z czym ich relacje musiały być bardzo zażyłe (nie mylić z koniecznym wątkiem romantycznym, bo konieczny nie jest i „zażyłe relacje” nie muszą go oznaczać).

Solo trafi do polskich kin 25 maja.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.