Saga Star Wars

Fan wyłapał błąd w scenie walki w „Ostatnim Jedi”

Rey_vs_Praetorian

W Stanach Zjednoczonych już od jakiegoś czasu można zakupić kopię ósmego epizodu sagi Gwiezdnych Wojen – Ostatniego Jedi. Niektórym, tym bardziej spostrzegawczym, daje to szansę na wypatrzenie ewentualnych smaczków lub pomyłek widocznych w filmie – i właśnie o jednej z nich będziemy dzisiaj mówić.

Pozornie niewielki, choć w rzeczywistości dość dużego kalibru błąd został odkryty przez jednego z fanów w scenie walki Kylo Rena i Rey z Pretorianami (nieżyjącego już wtedy) Snoke’a. Fragmentowi starcia młodej Jedi z wojownikiem Najwyższego Przywódcy, opatrzonemu humorystycznym dialogiem napisanym przez użytkownika Twittera, który dostrzegł pomyłkę twórców, możecie przyjrzeć się poniżej:

„Choreograf: Proszę, pana, to może fajnie wyglądać, ale jeśli ten czerwony strażnik ma dwa ostrza, mógłby po prostu dźgnąć Rey w plecy.

Reżyser: Po prostu jeden wytniemy w połowie ujęcia, nikt nie zauważy.

Gość od efektów: Zrobione.”

Cóż, w każdym filmie zdarzają się większe lub mniejsze błędy i pomyłki – jak się okazuje, nawet w pozornie tak dobrze dopracowanej pod względem technicznym scenie.

Na półki polskich sklepów Ostatni Jedi trafi 23 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.