Gry

Prawdopodobnie poznaliśmy datę publikacji patcha ze skórkami do „Star Wars: Battlefront II”

Kashyyyk_BattlefrontII

Wielu graczy z pewnością wyczekuje obiecanego przez deweloperów z DICE patcha do Star Wars: Battlefront II, który ma wprowadzić do gry sporo elementów kosmetycznych dla żołnierzy. Choć twórcy wciąż nabierają wody w usta w tej sprawie, to rąbka tajemnicy uchylił manager społeczności Battlefront II, zdradzając, że jednemu z fanów w jakiś sposób udało się odgadnąć datę zapowiedzi oraz publikacji aktualizacji.

Pewien fan jakimś cudem odgadł daty, jednak manager nie podzielił się na forum szczegółami i nie chciał zdradzić, który komentarz miał na myśli:

EA_DICE_BattlefrontII

„Newsy? Nie.

Edit: Jeśli ma to jakieś znaczenie, to ktoś odgadł wszystkie daty co do konkretnych dni.”

Pomimo braku sprecyzowanej odpowiedzi, która wskazałaby konkretny wpis z datami, do informacji tej dotarli prowadzący z kanału Star Wars HQ, o czym opowiedzieli w swoim najnowszym materiale:

Jeśli wierzyć ich doniesieniom, informacja o patchu kosmetycznym zostanie udostępniona jutro (12.04.18) lub pojutrze (13.04.18), zaś sama aktualizacja dostępna będzie do pobrania już w przyszłą środę, czyli 18.04.18.

Najbliższe dni pokażą, czy powyższe wieści mają coś wspólnego z prawdą. Jeśli tak, to już niebawem graczy czeka sporo nowej zawartości do odblokowywania.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.