Filmy

Mark Hamill nie czeka już tak bardzo na powrót do świata Gwiezdnych Wojen

Luke in Falcon

Wielu fanów sagi Gwiezdnych Wojen od czasu premiery Ostatniego Jedi z pewnością zastanawia się, czy Mark Hamill będzie miał jeszcze okazję wrócić do swojej legendarnej roli. Choć na razie nie znamy odpowiedzi na to pytanie, to okazuje się, że sam aktor za bardzo się tym nie przejmuje.

W rozmowie z ABC News Hamill przyznał, że praca przy Gwiezdnych Wojnach już nigdy nie będzie dla niego tym samym, szczególnie po śmierci Carrie Fisher, w związku z czym aż tak nie zależy mu na powrocie do występowania w sławnej serii filmów:

„To poważnie nadwyrężyło moją zdolność do cieszenia się tym w pełni. Wcześniej pytaliście, czy wrócę. Teraz nie obchodzi mnie to już tak bardzo. Bo Hana Solo już nie ma, Luke’a też już nie ma. Nie da się zebrać ekipy znowu razem tak, jak by się chciało, a tak nie powinno być. Ale jest, jak jest. I zamiast się zamartwiać, że nie możemy spędzić z nią [Carrie Fisher – przyp. red.] więcej czasu, jestem wdzięczny za ten, który mieliśmy.”

Oczywiście absolutnie nie znaczy to, że Mark Hamill nie ma zamiaru wracać do Gwiezdnych Wojen – po prostu, co chyba zrozumiałe, może to być dla niego trochę bolesne, bo nie będzie już w stanie wynosić z tej pracy aż tyle radości.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.