Gwiezdne Wojny - Historie

Poznaliśmy czas trwania „Hana Solo”

Solo trailer 9

Czas trwania filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie został ujawniony dzięki oficjalnej stronie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Jak podaje strona festiwalu, Solo, który zostanie wyświetlony podczas wydarzenia przedpremierowo i poza konkursem, będzie trwał 2 godziny i 15 minut.

Cannes_Solo_Lenght

Tym samym okazuje się, że najnowszy spin-off będzie o 2 minuty dłuższy od Łotra 1, tak samo długi, jak Przebudzenie Mocy i o 17 minut krótszy od Ostatniego Jedi.

Nie jest to oczywiście informacja pochodząca wprost od Lucasfilmu, ale tak prestiżowa impreza, jak Festiwal w Cannes jest raczej wiarygodnym źródłem podobnych rewelacji.

Solo: A Star Wars Story trafi do kin 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.