Gry

Sześć klasycznych gier Star Wars trafi na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności!

Xbox-One-Star-Wars-Backwards-Compatibility

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen, będących jednocześnie posiadaczami konsoli Xbox One – w ramach wstecznej kompatybilności do listy gier dostępnych na najnowszym sprzęcie Microsoftu dodanych zostanie sporo klasycznych tytułów związanych z Odległą Galaktyką.

Microsoft przedstawił całą listę gier, które dokładnie 26 kwietnia trafią na nowego Xboxa w ramach wstecznej kompatybilności, a pośród nich jest aż 6 tytułów z logiem Star Wars. Są to:

  • Star Wars: Battlefront (2004)
  • Star Wars: Battlefront II (2005)
  • Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
  • Star Wars: Jedi Starfighter
  • Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
  • Star Wars: Republic Commando

Wszystkie powyższe produkcje będą działać z dysku lub dostępne będą do pobrania za pośrednictwem Microsoft Store. Samotne Star Wars: Knights of the Old Republic, które na konsoli ukazało się w październiku 2017 roku, w końcu będzie miało sensowne towarzystwo.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.