Gry

Szczegóły nowej aktualizacji do „Star Wars: Battlefront II” – tryb z Ewokami oraz skórki!

EwokMode_ChasingTrooper

Oficjalny blog EA opublikował właśnie informację o najnowszej aktualizacji do Star Wars: Battlefront II! Poznaliśmy jej zawartość (m.in. nowy tryb „Łowy Ewoków” i masa skórek dla postaci!) oraz datę udostępnienia graczom – potwierdziły się wcześniejsze plotki o dacie 18 kwietnia.

Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym wpisie z bloga:

Pod niebem Endora potęga Imperium znaczy niewiele dla walczących o swój dom Ewoków. W „Łowach Ewoków” – nowym, ekscytującym trybie do Star Wars™ Battlefront™ II – w ruch idą włócznie przeciw blasterom podczas starcia oddziału szturmowców, który wpada w zasadzkę plemienia rozwścieczonych Ewoków, opadających na wroga z drzew. W tym ograniczonym czasowo trybie gry przyjdzie Ci albo osaczyć swoich imperialnych przeciwników pod osłoną nocy, albo dać odpór chmarze niewielkich istot w oczekiwaniu na ucieczkę.

Bitwa rozpoczęta

W nowym trybie wcielasz się w Ewoka lub grupkę szturmowców. Zasadzkę rozpoczyna niespodziewane uderzenie Ewoków na szturmowców z użyciem włóczni, ogników oraz wszelkich niezbędnych do pokonania intruza umiejętności. Każdy pokonany szturmowiec odradza się jako następny Ewok. Jeśli siły Imperium zostaną całkowicie wyeliminowane, Ewokowie mogą rozpocząć świętowanie.

Wyszkolenie bojowe szturmowców oraz przeważająca siła ognia mogą okazać się jednak nie lada wyzwaniem dla nieustraszonych Ewoków. Szturmowcom, wyposażonym w rozświetlające noc latarki i w szeroki arsenał broni, przyjdzie powstrzymać zasadzkę Ewoków do czasu nadejścia zespołu ewakuacyjnego.

Powrót kryształów i wyjątkowe wyglądy postaci

Nasza kwietniowa aktualizacja to nie tylko „Łowy Ewoków”. W ramach aktualizacji do Star Wars™ Battlefront™ II powracają kryształy, będące jednym ze sposobów na odblokowanie przez fanów wyglądów postaci, w tym Lei czy Hana na Endorze. Kryształy można nabyć tylko za prawdziwe pieniądze i służą wyłącznie wymianie na wygląd postaci (dowiedz się więcej o kryształach z naszego FAQ). Kredyty zdobywa się poprzez aktywność w grze i mogą również posłużyć do wymiany na wygląd postaci. Wraz z aktualizacją w grze pojawi się przeszło 50 nowych strojów i wyglądów, za pomocą których spersonalizujesz swoje postaci (dowiedz się więcej o wyglądach i ich rzadkości, a także o tej aktualizacji w trakcie naszej transmisji dla społeczności).

W przygotowaniach mamy znacznie więcej zawartości. Aby być na bieżąco, obserwuj kanały EA Star Wars™ na Twitterze, Facebooku i Instagramie lub dołącz do dyskusji za pośrednictwem oficjalnego forum.

A jeśli nie wiesz jeszcze o dużej aktualizacji systemu postępów, koniecznie ją sprawdź – nie wiesz, co tracisz! Już przypadła do gustu graczom i fanom.

Choć tryb Łowów Ewoków wydaje się całkiem interesujący, to osobiście przyznam, że szczególnie cieszę się z wprowadzenia elementów kosmetycznych, które wniosą nieco różnorodności i powiew świeżości (pomijam już fakt, że powinny one być dostępne od samego początku, ale darowanemu koniowi…)

Po szczegóły dotyczące pozostałych kwestii (balansu, naprawy błędów) odsyłamy Was na oficjalne forum EA.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.