Gry

Drugi sezon dodatków do „Star Wars: Battlefront II” w maju

star-wars-battlefront-II-ewok-mode-tall

W całej zawierusze dotyczącej wczorajszych informacji o kwietniowej aktualizacji do Star Wars: Battlefront II niektórym mogła umknąć nie mniej ważna wieść o tym, że niebawem do gry zawita drugi sezon dodatków. Dzięki wczorajszemu tweetowi managera społeczności z DICEBena Walke’a – wiemy, że szczegóły na jego temat pojawią się już na samym początku maja.

Choć oficjalnie nie ogłoszono, co będzie zawierał pakiet DLC, to istnieją słuszne podejrzenia, że zawartość nawiąże do spin-offu Han Solo. Przemawia za tym przede wszystkim bliska data premiery filmu oraz fakt, że podobnie wyglądała sprawa z sezonem związanym z Ostatnim Jedi, który pojawił się niedługo przed kinową premierą superprodukcji.

Przy okazji, możecie obejrzeć małą zajawkę trybu Łowów Ewoków, który trafi w kwietniu do Battlefront II:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.