Gry

Notka do kwietniowej aktualizacji oraz kilka informacji o kosmetyce w „Battlefront II”

Shore_troopers

Trzeba przyznać, że od czasu zmiany, jaka dokonała się na stanowisku managera społeczności Star Wars: Battlefront II informacje na temat gry stale do nas napływają, a DICE robi co może, by nie pozostawić fanów zbyt długo bez odpowiedzi na palące pytania. Świadczyć o tym powinna między innymi przedwczorajsza publikacja notki dotyczącej patcha, którego wypuszczenie jest zaplanowane na 18 kwietnia, oraz niezwykle duża aktywność Bena Walke’a, odpowiadającego za kontakty ze społecznością.

Z opublikowanej na oficjalnym forum notatki dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy o zmianach i poprawkach, jakie wejdą w życie już za parę dni. Niektórzy bohaterowie otrzymają wzmocnienia, inni zostaną nieco osłabienia dla poprawy balansu. Swoich usprawnień doczekają się też mapy oraz responsywność walki na miecze świetlne. Po więcej szczegóły dotyczących zmian odsyłamy Was do wpisu z forum poświęconemu grze.

Wiemy już, że najbliższa aktualizacja wprowadzi do gry tymczasowy tryb Łowy Ewków oraz mnóstwo elementów kosmetycznych dla bohaterów i żołnierzy, jednak Ben Walke dodał kilka informacji w tej kwestii, odpowiadając na tweety fanów.

Dowiadujemy się m.in., że legendarne skórki dla postaci zmienią nie tylko ich wygląd, ale dodadzą także nowe kwestie, które wypowiadać będą w trakcie rozgrywki. Co więcej, kwietniowe wyglądy nie będą jedynymi elementami kosmetycznymi, jakie trafią do Battlefront II, ponieważ twórcy planują dodawać nowe skórki regularnie.

Ciekawostek jest tyle, że nie sposób o wszystkich tutaj napisać, więc po więcej odpowiedzi na pytania dotyczące gry odsyłamy Was na twitterowy profil managera społeczności.

Co myślicie o ostatnich zmianach w kontakcie ze społecznością i planach ekipy z DICE? Przyszłość gry zmierza w dobrym kierunku, czy raczej widzielibyście to inaczej? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.