Saga Star Wars

Według plotek Yoda może pojawić się w Epizodzie IX

last-jedi-yoda-luke-skywalker

Spośród wielu zapadających na długo w pamięć scen z ósmego epizodu sagi Gwiezdnych Wojen – filmu Ostatni Jedi – z pewnością jedną z najbardziej wyróżniających się jest powrót na wielki ekran ducha Yody. Jak się okazuje, nie musiał być to wcale ostatni występ Mistrza Jedi w serii filmów.

Jak donosi portal New York Daily News, według ich źródła Lucasfilm po pozytywnym odbiorze sceny z udziałem Yody ma zamiar ponownie pokazać starego mistrza w postaci Ducha Mocy w nadchodzącym Epizodzie IX.

„Sceny z Yodą w Ostatnim Jedi odniosły ogromny sukces. Yoda ponownie pojawi się jako duch, aby wyrazić uznanie dla osiągnięć Rey i jej wzrastania jako Jedi. Sceny zostaną przygotowane pod koniec tego roku.”

Oczywiście nie mamy pewności, czy informacje są prawdziwe – o ile nam wiadomo, niewiele osób w ogóle zdołało jak dotąd przeczytać scenariusz IX Epizodu; może to też być specjalnie rozpuszczana plotka. Dokładność, z jaką rzekome fakty zostały podane może jednak wzbudzać poczucie, że coś jest na rzeczy… Cóż, o wszystkim przekonamy się najpóźniej w grudniu przyszłego roku, razem z premierą dziewiątej części sagi.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.