Gwiezdne Wojny - Historie

Dlaczego Sokół wygląda jak nowy? Co z Mocą? Garść plotek zza kulis „Hana Solo”

Solo-A-Star-Wars-Story-Logo-Han-Qira-Lando

Pojawiły się nowe informacje ujawniające, dlaczego Sokół Millennium wygląda jak nowy podczas wydarzeń z Hana Solo, mimo że kanonicznie ukazał się kilka ładnych lat wcześniej w Zemście Sithów. Ponadto reżyser Ron Howard mógł ujawnić w mediach społecznościowych, iż w jego filmie znajdziemy nawiązania do Jedi i Sithów, choć od samego początku jasne jest, że spin-off nie będzie miał wiele wspólnego z Mocą.

Kwestia Sokoła i jego wyglądu pojawiła się w konwersacji na Twitterze pomiędzy fanem a Pablem Hidalgo z LFL Story Group. Fan zapytał, dlaczego Sokół wygląda jak nowy, choć pojawił się już w Zemście Sithów w wersji podobnej do tej z Oryginalnej Trylogii. Hidalgo wyjaśnił, że nie powinniśmy traktować Sokoła Lando jako nowego, ale jako jedną z wariacji, gdyż frachtowiec przez wiele lat swojego istnienia nieraz zmieniał właścicieli, którzy w mniejszym bądź większym stopniu go modyfikowali.

Nie możemy niestety przytoczyć Wam tweeta, gdyż Pablo co kilka dni czyści swoje konto z konwersacji, co też zrobił i tym razem. Musicie uwierzyć nam na słowo.

Dalej pojawia się kwestia Mocy i ewentualnego nawiązania do niej w Solo. Pewien fan napisał na Twitterze, że bardzo lubi Gwiezdne Wojny, ale głównie za ich mistyczny charakter i nawiązania do Mocy, po czym dodał, że na Solo pójdzie ze względu na grającą tam Emilię Clarke. Howard na słowa fana odparł, że nie powinien być zawiedziony.

Czy reżyser odniósł się tutaj do kwestii Mocy, czy też aktorki? Możemy się jedynie domyślać.

https://twitter.com/Shqipe98/status/985203302081036288

Wiele miesięcy temu wypłynęły plotki o rzekomym pojawieniu się w filmie Dartha Vadera – niewykluczone zatem, że wypowiedź Howarda dotyczyła właśnie tej kwestii, ale są to nadal wyłącznie domysły, bo obecność Lorda Sithów nie jest w żadnej mierze potwierdzona.

Premiera Solo: A Star Wars Story już 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.