Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe zdjęcia z „Solo” – Han i Dryden Vos

dryden-vos-cover.jpg

Premiera Solo: A Star Wars Story już za pasem, w związku z czym promocja filmu się nasila – tym razem mamy dla Was nowe kadry pochodzące z filmu od magazynu Empire oraz specjalną okładkę czerwcowego wydania magazynu.

Zacznijmy od najlepszego jak dotąd spojrzenia na antagonistę – Drydena Vosa (w tej roli Paul Bettany).

dryden-vos-paul-bettany-solo.jpg

Warto zwrócić uwagę na mandaloriańską zbroję znajdującą się za czarnym charakterem. Już wcześniej Ron Howard – reżyser filmu – udostępniał zdjęcie z Paulem Bettanym i była ona widoczna w tle, choć specjalnie zamazana i fani podejrzewali, że w spin-offie poświęconym postaci Hana Solo może pojawić się Boba Fett. Teraz już wiemy, że z całą pewnością nie jest to zbroja Fetta. Może to zbroja samego Vosa, który okaże się Mandalorianinem, kto wie? Przekonać możemy się tylko w jeden sposób.

Drugie zdjęcie to kolejne spojrzenie na Aldena Ehrenreicha w roli słynnego szmuglera.

solo-exclusive-empire.jpg

Na koniec została jeszcze specjalna okładka Empire, którą w czerwcu z bliska będą mogły obejrzeć osoby prenumerujące magazyn.

empire-june-sub-cover.jpg

Han Solo – Gwiezdne Wojny. Historie trafi do polskich kin 25 maja.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.