Książki i komiksySaga Star Wars

Nowy komiks pokazuje, co dzieje się zaraz po zakończeniu Epizodu VIII

star-wars-poe-dameron-26-cover.jpeg

Marvel Comics nie daje nam wytchnienia po premierze najnowszego epizodu sagi Gwiezdnych Wojen i w nowym, dwudziestym szóstym zeszycie komiksu Star Wars: Poe Dameron dostaniemy wgląd na bohaterów Ostatniego Jedi zaraz po zakończeniu akcji filmu.

Na kartach wspomnianego komiksu odnaleźć można rozmowę toczącą się na pokładzie Sokoła Millennium między Poe Dameronem, Finnem i Rey, przy czym ta ostatnia bardziej zajęta jest zniszczonym mieczem świetlnym Anakina Skywalkera (prawdopodobnie zastanawiając się nad możliwością naprawienia go) i zwraca pozostałym dwóm uwagę, aby nie grzebali za bardzo w odmętach przeszłości. Ale to wszystko możecie przeczytać (i obejrzeć) sami poniżej:

Star Wars: Poe Dameron #26 trafi na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych w tę środę, 18 kwietnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.