Rebelianckie Szumowiny patronem SkierConu

SkierCon2018

W dniach 27-29 lipca 2018 roku w Skierniewicach odbędzie się szósty już konwent SkierCon, który zrzeszać będzie fanów wielu marek, w tym i Gwiezdnych Wojen. Organizatorzy panelu poświęconego Odległej Galaktyce zgłosili się do nas z propozycją objęcia patronatu nad imprezą, na co z radością przystaliśmy. W związku z powyższym, prowadzący panel mają też prośbę do osób, które chciałyby się wybrać na imprezę.

Zachęcamy Was do przeczytania krótkiego wpisu organizatorów:

W tym roku po raz szósty odbędzie się konwent SkierCon. Jak zwykle nie zabraknie na nim bloku poświęconego Gwiezdnym wojnom. Program będzie koncentrował się wokół legendarnej części kanonu, jednak punkty programu związane z nowymi obliczami Gwiezdnych wojen także będą przyjmowane.

Jak zwykle blok będzie koncentrował się na punktach programu mocno zagłębiającymi się w świat Gwiezdnej sagi. Chcemy dać pole do pogłębiania swojej wiedzy o Gwiezdnych wojnach nawet tym, którzy wiedzą o nich bardzo wiele. Zapraszamy więc do tworzenia prelekcji, które będą koncentrowały się na różnych aspektach tego świata.

Doświadczenie pokazuje iż tego typu punkty cieszyły się dużym uznaniem, więc chętnie w tym roku przyjmiemy kolejne. Prelekcje innego typu także będą przyjmowane, zwłaszcza jeśli ich tematyka będzie pomysłowa i oryginalna.

Jak w zeszłym roku za poprowadzenie 2 godzin programu prelegent otrzymuje darmowe wejście na konwent. Poprowadzenie godzinnego punktu programu obniża
akredytacje do 10 złotych.

Punkty programu można zgłaszać na starwars.skiercon@gmail.com.

W zgłoszeniu należy podać tytuł prelekcji, jej opis oraz imiona i nazwiska prowadzących. Można też napisać o swoich doświadczeniach w prowadzeniu punktów programu. Prosimy też o podanie informacji czy dany punkt był już gdzieś prezentowany.

Ze swojej strony serdecznie zachęcamy do udziału w samej imprezie oraz wspomożenia organizatorów w przygotowaniu punktów programu.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!PatroniteKategorie:Wydarzenia

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.