Gwiezdne Wojny - Historie

Rola Aldena Ehrenreicha nigdy nie miała polegać na naśladowaniu Harrisona Forda

Solo-Star-Wars-Harrison-Ford-Alden-Ehrenreich

Obsadzenie Aldena Ehrenreicha w głównej roli w spin-offie poświęconym kultowej postaci Hana Solo wywoływało i nadal wywołuje wśród fanów sporo kontrowersji. W końcu jak można zastąpić tak kultową postać i wspaniałego aktora zupełnie inną twarzą? Rzecz w tym, że nikt tutaj nie miał nikogo zastąpić.

Otwarcie przyznał to reżyser Solo: A Star Wars Story – Ron Howard – w wywiadzie dla magazynu Empire:

„Zawsze było jasne, od samego początku, jeszcze zanim się w to zaangażowałem, że to nie ma być odbicie roli Harrisona. Nikt tego nie chciał.”

Możecie zatem spokojnie odetchnąć, jeśli dotąd obawialiście się, że młody aktor zawali swoją robotę, starając się być jak najbardziej Harrisonem Fordem, którym nie jest. Często przewijają się również komentarze, że lepszym wyborem byłby Anthony Ingruber, który zasłynął właśnie z udawania Forda w fanowskich produkcjach, ale jeśli zamysłem filmu nie było imitowanie oryginalnego szmuglera, to taki wybór nie miałby większego sensu. Jeżeli wierzyć Howardowi, a nie ma powodów, żeby mu nie wierzyć, w Solo zobaczymy po prostu zupełnie nowe i świeże podejście do postaci słynnego szmuglera w wykonaniu Ehrenreicha.

Han Solo – Gwiezdne Wojny. Historie zadebiutuje w polskich kinach 25 maja.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.