Gwiezdne Wojny - Historie

Lawrence Kasdan o kierunku obranym przez Millera i Lorda przy pracy nad „Solo”

phil_lord_chris_miller

Wygląda na to, że sprawa odsunięcia reżyserskiego duetu Phila Lorda Chrisa Millera od prac przy spin-offie poświęconym postaci Hana Solo jeszcze do końca nie ucichła – być może to tylko kwestia zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu Solo: A Star Wars Story, ale grunt, że cały czas rozbrzmiewają nowe wypowiedzi osób zaangażowanych w projekt.

Tym razem o zdanie zapytany został jeden ze scenarzystów filmu – Lawrence Kasdan, którego nazwisko, nawiasem mówiąc, powinniście kojarzyć przynajmniej z trzech epizodów sagi Gwiezdnych Wojen oraz Poszukiwaczy zaginionej Arki – i udzielił magazynowi Empire następującej odpowiedzi:

„Te filmy są tak ogromne, że właściwie trudno jest dokładnie określić, co się zmienia, kiedy obiera się inny kierunek, ale ta konkretna produkcja zdecydowanie powinna w tamtym czasie podążać w inną stronę.”

Kasdan wyraźnie potwierdza jedynie to, co już wcześniej zdążyła powiedzieć Kathleen Kennedy – Millera Lorda najzwyczajniej w świecie przerosło tworzenie filmu o tak dużym budżecie i za bardzo odbiegli od wyznaczonych standardów.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na drugą część wypowiedzi scenarzysty Hana Solo, która odnosi się do fanów sceptycznie nastawionych do całego projektu – Lawrence Kasdan szczerze wierzy, że i tak będą w stanie świetnie się bawić:

„Jestem przekonany, że bez względu na uprzedzenia względem tego filmu, jakiegokolwiek nie byłoby oporu, jakiekolwiek nie będą emocje względem niego, wszystko to zniknie w trzy minuty, gdy zobaczycie znajomego bohatera.”

Solo trafi do polskich kin 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.