Gwiezdne Wojny - Historie

Ujawniono opisy bohaterów „Hana Solo” – nowe szczegóły

solo-a-star-wars-story-character-guide

Lucasfilm po raz kolejny uchylił rąbka tajemnicy, dostarczając nam kilku intrygujących szczegółów na temat starych i zupełnie nowych postaci, które będziemy mogli spotkać podczas wydarzeń z Solo: A Star Wars Story.

Pozycje opublikowane na StarWars.com zawierają informacje na temat najważniejszych bohaterów z filmu, w tym o nowych dla uniwersum postaciach, takich jak Val (Thandie Newton), Tobias Beckett (Woody Harrelson), Rio Durant (Jon Favreau) i L3-37 (Phoebe Waller-Bridge).

Poniżej znajdziecie wspomniane opisy (w naszym tłumaczeniu):

  • Han Solo – Czasy pod rządami Imperium nie są łatwe. Han, uliczny złodziej, pracuje dla znanego gangu z Korelii, kradnąc towary i prowadząc interesy w imieniu niesławnego szefa gangu.
  • Chewbacca – Dla potężnego Wookieego, mającego na karku prawie dwa wieki, nastały ciężkie czasy w trakcie ekspansji Imperium.
  • Lando Calrissian – Gładki i wyrafinowany kapitan Lando Calrissian jest gotowy do wycofania się z przemytniczego życia, gdyż stał się pełnoetatowym hazardzistą (lub „sportowcem”, jak lubi siebie określać), przestawiając się ze zwykłej gry karcianej na hazard o galaktycznej skali.
  • Qi’Ra – Młoda, 18-letnia Qi’Ra jest już za pan brat z życiem przestępczym, pracując dla gangu na Korelii.
  • Tobias Beckett – Beckett zawsze wie, jak przetrwać, po cichu wypracowując sobie skróty, dzięki którym wychodzi na pierwszeństwo. Stworzył zespół wyspecjalizowanych łotrów, by przeprowadzić serię ryzykownych, ale potencjalnie zyskownych napadów.
  • Val – nielubiąca nijakości, czasem opryskliwa kobieta, będąca prawdziwym wirtuozem karabinów blasterowych. Val może być najbardziej zrównoważonym i jednocześnie najzdolniejszym członkiem załogi Tobiasa Becketta.
  • L3-37 – „Domowej roboty” droid, zbudowany z części astromecha i droida protokolarnego. L3-37 to zdolny nawigator, który mocno dba o prawa droidów.
  • Rio Durant – Rio Durant od lat prowadzi niebezpieczne operacje wraz z Tobiasem Beckettem. Dobroduszny ardenniański pilot jest gotowy na każde wyzwanie.

Warto zwrócić uwagę, że Qi’Ra przedstawiona jest tutaj jako 18-letnia dziewczyna, co może sugerować, że po prologu filmu nastąpi pewien czasowy przeskok. Opis powstania L3-37 w ciekawy sposób tłumaczy z kolei niecodzienny wygląd droida.

Premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie już 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.