Gwiezdne Wojny - Historie

Nowy japoński plakat „Hana Solo” i wywiad ze scenarzystami

solo-japanese-poster-cover

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, wraz z przybliżającą się premierą drugiego spin-offu w świecie Gwiezdnych Wojen nasila się także promocja filmu. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam zupełnie nowy plakat widowiska przygotowany z myślą o rynku japońskim.

solo-japanese-poster

Naszym zdaniem japońska grafika promocyjna stoi na całkiem niezłym poziomie, szczególnie w czasie, kiedy o plakatach mało których wysokobudżetowych produkcji można powiedzieć, że wyglądają naprawdę solidnie.

To jednak nie koniec wieści o najnowszej produkcji ze stajni Lucasfilm, ponieważ dzięki ostatniemu odcinkowi The Star Wars Show możemy usłyszeć wywiad ze scenarzystami Hana SoloLawrencem Kasdanem i jego synem, Jonem. Autorzy opowiedzieli o wspólnej pracy nad scenariuszem spin-offu oraz o tym, jak się czuli, gdy musieli stworzyć coś nowego o postaci, która istnieje w świadomości wszystkich fanów od wielu dziesięcioleci.

Cały materiał wideo znajdziecie poniżej:

Solo: A Star Wars Story zadebiutuje w polskich kinach już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.