Gwiezdne Wojny - Historie

Chewbacca i jego relacja z Hanem w „Solo” – prawdziwy bromance

Han Solo teaser1

W nowych wywiadach dla magazynu Empire osoby pracujące przy filmie Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zdołały powiedzieć trochę o Chewbacce, grającym go Joonasie Suatamo i relacji Wookiego z tytułową postacią Hana Solo.

Jeden ze scenarzystów, któremu już wcześniej więź łączącą Chewbaccę z Hanem zdarzyło się nazwać bromancem, Lawrence Kasdan, relację dwóch postaci opisał następującymi słowami:

„To historia miłosna. Oczywiście nie od razu sobie ufają i zostają przyjaciółmi, ale to jest podstawa całej dobrej historii.

Jak dla mnie to jest historia miłosna Hana i Chewiego. Ich więź zawsze była moją ulubioną częścią sagi, a fakt, że tylko Han potrafi zrozumieć słowa Chewiego daje dużo zabawnych możliwości… Wookiee mają dużo zalet, ale na pewno nie ułatwiają zawierania przyjaźni.”

W podobnym guście na ten temat wypowiedział się Alden Ehrenreich, czyli filmowa młodsza wersja słynnego szmuglera:

„Wydaje mi się, zaufanie do nikogo w tym brutalnym świecie nie przychodzi tak po prostu, a oni obaj mają bardzo silne osobowości.”

O historii Wookieego wypowiedział się natomiast Ron Howard – reżyser filmu. Zrobił to jednak w taki sposób, żeby nie powiedzieć zbyt wiele:

„Spotykamy Chewbaccę w trudnym okresie w jego życiu. Ma trochę kłopotów.”

Z tego, jak mało Howard powiedział o przeszłości Chewiego, można wywnioskować, że tym wydarzeniom może zostać poświęcony osobny wątek.

Na koniec zostało nam jeszcze parę słów o wcielającym się w chodzący dywan Joonasie Suatamo – tak wyszło, że zarówno Alden Ehrenreich, jak i Ron Howard mają do powiedzenia jedynie dobre rzeczy.

Ron Howard: „Widać było, że Joonas wnosił bardzo dużo do postaci na wiele zabawnych sposobów.”

Alden Ehrenreich: „Joonas to naprawdę zabawny facet i wnosi naprawdę dużo do roli. Kiedy się stoi przy nim i patrzy na niego, widać, jak dużo Wookieego musi z siebie wykrzesać, żeby odpowiednio się poruszać i pokazać właściwe rzeczy. Ma wielkie serce i jest naprawdę wspaniały.”

Więcej o historii Chewbacki i jego bromansie z Hanem dowiemy się idąc 25 maja do kin, gdzie będziemy mogli podziwiać wyczyny Joonasa Suatamo w kostiumie ogromnego Wookieego.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.